Reklama

Reklama

Komu burmistrz Orzeszek odroczył podatki i czynsze?

Opublikowano: pt, 23 paź 2020 07:53
Autor: | Zdjęcie: KOM

Komu burmistrz Orzeszek odroczył podatki i czynsze? - Zdjęcie główne

Marcin Orzeszek na sesji we wrześniu . | foto KOM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PIENIĄDZE Marcin Orzeszek we wrześniu poinformował radnych, że dokonał odroczeń podatków i czynszów dzierżawy w ramach ochrony miejsc pracy w związku z epidemią.

Reklama

 

Zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich z prośbą  o wykaz osób i podmiotów, które skorzystały z odroczenia

 

- Na ten moment mogę jedynie powiedzieć, że odroczone zostało 2 podmiotom. W przyszłym roku zostanie w sprawozdaniach opublikowana pełna, wymagana prawem informacja - odpowiedział nam Stanisław Moderski, urzędnik z magistratu.

 

Lista firm i osób, którym gmina umarza podatki według prawa nie jest tajemnicą i podlega udostępnieniu wraz z kwotami umorzeń w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej. Samorząd powinien ją podać do publicznej wiadomości zgodnie z ustawą o finansach publicznych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +2 / -0

    Helena

    Dlaczego podadzą te informacje dopiero w przyszłym roku, a nie teraz. Każdy ma prawo wiedzieć kto jest wyróżniany w naszej gminie/powiecie i dlaczego ta firma a nie inne? Prawo powinno być równe dla wszystkich.

  • rok temu | ocena +1 / -0

    Chore

    W takim razie powinni wszystkim przedsiębiorcom oraz mieszkańcom odroczyć/anulowac płatności. A nie tylko cieszą się ci, którzy mają plecy w urzędzie... Pracujący mieszkaniec także jest poszkodowany, bo dostaje mniejsze wynagrodzenie w pracy, bo każą mu chodzić mniej godzin do pracy, bo jest mniejszy utarg dzienny itd...