Reklama

Reklama

Nauczyciele z negatywnymi testami

Opublikowano: pon, 1 cze 2020 07:36
Autor: | Zdjęcie: ZSP w Bardzie

Nauczyciele z negatywnymi testami - Zdjęcie główne

W Bardzie przebadano pracowników oświaty. | foto ZSP w Bardzie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - W ramach diagnostyki zakażeń COVID -19 /SARS-CoV-2/ pracownicy mający kontakt z dziećmi zostali przebadani metodą RT- PCR na obecność koronawirusa - mówi Wioletta Piojda, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. KEN.

Reklama

Wszystkie wyniki badań są negatywne.

 

Od dziś, 1 czerwca, w gminie Bardo wznowiona została działalność opiekuńczo- wychowawcza przedszkola i szkoły.

 

- Aby w kompleksowy sposób zapewnić bezpieczeństwo naszym przedszkolakom oraz uczniom, obowiązywać będą nowe procedury dotyczące sposobu przyprowadzania i odbierania dziecka z placówki, zasad dezynfekcji rąk i pomieszczeń, stosowania środków ochrony osobistej, obowiązkowego pomiaru temperatury czy sposobu postępowania w przypadku podejrzenia choroby - informuje Wioletta Piojda.

 

Przedszkole w Bardzie jest otwarte w godz. 7.00-15.00, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach I-III odbywają się w godz. 8.00-13.00, zaś konsultacje dla uczniów klas IV-VIII ze wszystkich przedmiotów odbywają się w budynku szkoły w Bardzie zgodnie z grafikiem w dzienniku elektronicznym.

 

- Przypominamy jednocześnie, że decyzja o posłaniu dziecka do przedszkola lub szkoły musi zostać podjęta odpowiedzialnie i z pełną świadomością istniejących zagrożeń - mówi dyrektor Piojda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.