Reklama

Reklama

Zapisy do Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego

Opublikowano: pon, 14 wrz 2020 05:50
Autor: | Zdjęcie: Gmina Ząbkowice Śląskie

Zapisy do Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego - Zdjęcie główne

Dzieci otrzymają indeksy. | foto Gmina Ząbkowice Śląskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już szósta edycja projektu pn. Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy.

Reklama

 

Podczas zajęć dzieci uczą się i poznają wiele ciekawych rzeczy z różnych dziedzin nauki, kultury i sportu. Zajęcia, zależnie od realizowanego roku prowadzone są przez placówki oświatowe Gminy Ząbkowice Śląskie, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej, Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Izbę Pamiątek Regionalnych, a także Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji. Dodatkowo w tym roku lekcje prowadzone będą również przez stowarzyszenia działające na terenie gminy.

 

Studentem pierwszego roku Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich może zostać każde dziecko w wieku 6-7 lat zamieszkałe na terenie gminy Ząbkowice Śląskie lub uczęszczające do placówek oświatowych gminy Ząbkowice Śląskie. Zapisy przyjmuje Ząbkowicki Ośrodek Kultury. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby organizatora (ZOK, Rynek 24, tel. 74 8 152 896) w terminie do 5 października.  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (40) o przyjęciu na pierwszy rok studiów decyduje kolejność wpływania zgłoszeń. Rok akademicki trwa 2 semestry. Opłata za każdy semestr wynosi 50 zł.

 

Uroczyste rozpoczęcie roku dla studentów odbędzie się 10 października o godz. 12.00.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.